Základy projektového řízení (1 den)

Základní info

Metodika PRINCE2 ® prochází od svého vzniku v roce 1989 pravidelnými změnami. Některé úpravy jsou kosmetické, ale přibližně jednou za pět let projde metodika podstatnější revizí.

 

Cílem kurzu je seznámení s technikami projektového řízení pomocí metodiky PRINCE2 ®, která je vhodná pro malé i velké projekty. V rámci kurzu budou definovány klíčové principy, na kterých metodika Prince2 ® stojí a bude vysvětleno využití metodiky Prince2 ® z hlediska podnikového prostředí a benefity pro manažery, zákazníky i dodavatele.

  • Naučíte se pracovat s konkrétní metodikou řízení projektů, porozumíte jednotlivým dílčím krokům řízení projektů a jejich důležitosti v celém procesu projektového řízení.
  • Získáte základní informace o metodice, která standardizuje postupy pomocí šablon a best practice.
  • Pochopíte důležitost jednotlivých etap v projektu a k čemu se hodí.
  • Zjistíte, z jakého důvodu se v projektu vytváří konkrétní dokumenty, které jste možná doposud vnímali pouze jako nutné zlo.

 

PRO KOHO JE URČEN: 

Seminář je určen projektovým manažerům, projektovým koordinátorům, podporám na projektu, ale i ředitelé, kteří používají projektové řízení v praxi.

 

ČAS: 1denní seminář od 08:30 - do 16:00

POŽADAVKYbez podmínek

MÍSTO: dle požadavku objednavatele nebo v provozovně ELUKA s platným servisem

PROVOZOVNA:  ELUKA, Písecká 904, 386 01 Strakonice (vedle Mountfieldu)

 

DALŠÍ INFORMACE: 

OPAKOVANÝ SEMINÁŘ – KAPACITY OMEZENY

Všechny rezervace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře.

Základy projektového řízení (1 den)

Vybraný termín:

 Jihočeský kraj

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.