Základní barmanský kurz

 • Lektor

 • Popis
  Bc. Radim Janoušek Bc. Radim Janoušek
  <p>Zakladatel a ředitel vzdělávací společnosti Bar High s.r.o.</p>
  <p>Garant a odpovědná osoba barmanských a baristických kurzů v České republice. Odborník s více jak dvacetiletou praxí v prestižních gastronomických provozech. Věnuje se koučování barů, kaváren, restaurací. Je najímán jako mediální odborný poradce. Působí jako licenční lektor a soutěžní komisař CBA. Dále je autorizovanou osobou profesních kvalifikací.</p>
  <p>Je držitelem významných certifikátů a osvědčení v daném oboru.</p>

  Bc. Radim Janoušek

  - 2000 - 2005 Bugsy's Bar Prague - bartender & barmanager

  - classic and free style work bartender manager

  - akreditovaný lektor vzdělávání s plnou certifikací ( IES )

  - mediální odborný poradce

  - chief executive Bar High

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Barový institut – Bar High
 • Termín

 • Termín zahájení:
  23.5.2020 – 10:00 hod.
 • Termín ukončení:
  24.5.2020 – 17:00 hod.
 • Od – do:
  V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně 21% DPH, studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, psacích potřeb, práce lektora(ů), spotřeby surovin, režijních nákladů, pitného režimu, zkoušek a certifikátu v anglickém jazyce s mezinárodní platností.
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  3264 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Základní barmanský kurz

Základní barmanský kurz našeho institutu je určen všem zájemcům o práci barmana. Jedná se o tradiční a velmi oblíbený certifikovaný kurz z naší nabídky, který si nezadá s jinými a v mnohém je stále díky své kvalitě, rozsahu a intenzitě převyšuje.

Kurz je veden principálem Barového institutu, který s odkazem na svou bohatou a úspěšnou profesionální kariéru je zárukou mimo jiné i osobního přístupu a profesionality. A i díky tomu tento kurz přesahuje rámec standardně nabízených, základních barmanských kurzů.
Zaměřujeme se primárně na práci a praxi, bez balastních informací a zbytečností, bez přežitků doby minulé. Kurz je veden osobitým přístupem, moderní formou a poutavě.

Nekompromisně Vás připravíme po praktické i teoretické stránce na Vaši novou roli a budoucí barmanský život.

Intenzivní barmanský kurz se koná ve školícím centru Barového institutu v reálném prostředí plně vybaveného cocktailového baru, kde má každý účastník kurzu svou barmanskou stage, jen pro sebe. V tomto kurzu realizovaném v malém počtu osob se naučíte, vyzkoušíte a dozvíte vše potřebné.

Můžete se těšit na:

Kurz v malém počtu stejně naladěných osob, profesionální prostředí a klubovou atmosféru, individuální přístup, dále na drobný dárek, certifikát v anglickém jazyce s mezinárodní platností a hlavně nové zážitky a příležitosti.

Obsah kurzu:

základy barmanství 
barové pomůcky, sklo, inventář, led 
práce a chování za barem - pravidla, zásady
- úloha a povinnosti barmana
- zbožíznalectví - výroba a použití
- receptury - barové portfolio
- práce s alkoholem - odpovědost
- metodologie a příprava cocktailů a drinků
- samostatná práce za barem - drinkologie, mixibilita
- zdobení, přízdoby a servis 

- obsluha hosta - nabídka, komunikace 
- vystupování , chování - etiketa a barová etika

Profil certifikovaného barmana:

Absolvent splňuje požadavky na pracovní místo barmana. Je schopen pracovat samostatně, zná cocktaily a drinky, jejich zajímavosti, výrobní postupy, zdobení a servis. Orientuje se v práci za barem a v rozličném spektru produktů a zbožíznalectví. Ovládá základy barmanské práce, profesionální přístup a etiketu.

Intenzivní barmanský kurz je zakončen prověřením znalostí a předáním prestižního mezinárodního certifikátu Barového institutu. Certifikát je v anglickém jazyce, respektovaný a uznávaný po celém světě.

Objednat účast na kurzu - Základní barmanský kurz
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.