Windows Vista – odstraňování problémů pro začátečníky

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Windows Vista – odstraňování problémů pro začátečníky

Tento třídenní kurz poskytne studentům potřebné znalosti a dovednosti pro údržbu a řešení potíží s počítači s Windows Vista. Kurz poskytne znalosti a dovednosti nezbytné pro identifikaci technických problémů, které se v organizacích na klientských počítačích mohou vyskytnout. Kurz je zaměřen na pět základních oblastí řešení problémů: operační systém, hardware, síťové funkce, bezpečnost, aplikace. Poskytne též nezbytné znalosti a dovednosti k monitorování a údržbě klientských počítačů s Windows Vista. K hlubšímu porozumění Windows Vista je doporučováno absolvování kurzu GOC75.
Objednat účast na kurzu - Windows Vista – odstraňování problémů pro začátečníky
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace