Windows Server 2003 – základy bezpečnosti sítě

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Windows Server 2003 – základy bezpečnosti sítě

Čtyřdenní kurz je určen administrátorům s obecnými znalostmi konceptu sítí a minimálně roční zkušeností se správou Windows 2000/2003, kteří jsou zodpovědní za denní administraci. Tento kurz je také úvodním kurzem do bezpečnosti OS, a je tedy vhodný pro všechny IT specialisty, kteří se chtějí věnovat bezpečnosti. Vysvětluje běžné typy útoků, průniky a zranitelnost sítě. Naučíme Vás, jak používat kryptografii a šifrovací metody, nasadit základní bezpečnostní politiky v organizaci, použít autentizaci pro zabezpečení přístupu k informacím, instalovat a spravovat certifikáty, zabezpečit přenos dat a webové servery, ochránit e-mailové servery před běžnými typy útoků a rozpoznat běžné bezpečnostní útoky na adresářové služby a DNS.
Objednat účast na kurzu - Windows Server 2003 – základy bezpečnosti sítě
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace