Windows Server 2003 – skriptování WMI

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Windows Server 2003 – skriptování WMI

Cílem dvoudenního kurzu je naučit administrátory Windows 2000 vytvářet skripty jazyka VBScript využívající prostředků WMI. Administrátoři uplatní tyto skripty při správě řady běžných úkonů v operačních systémech Microsoft Windows. Seznámíme Vás s Windows Management Instrumentation (WMI) a Common Information Model (CIM), s nástroji z WMI SDK - CIM Studio, WMI Event Registration a WMI Event Viewer, knihovnou WMI Scripting API. Naučíte se používat dokumentaci v SDK, skriptovat místní a vzdálené zdroje WMI, využívat dotazy jazyka WQL, skriptovat zápisy do lokálních a vzdálených zdrojů WMI, vytvářet skripty ke konfiguraci, sledování a implementaci WMI událostí a používat WMI Scripting API k přístupu k budoucím zdrojům WMI.
Objednat účast na kurzu - Windows Server 2003 – skriptování WMI
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace