Windows Server 2003 – plánování zabezpečení sítě

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Windows Server 2003 – plánování zabezpečení sítě

Třídenní kurz se věnuje bezpečnostním praktikám při administraci firemní síťové infrastruktury. Naučíme Vás vytvořit plán zabezpečení sítě, identifikovat a pojmenovat potenciální průlomy síťové bezpečnosti, analyzovat bezpečnostní rizika, vytvořit návrh zabezpečení fyzických prostředků, počítačů, účtů, autentizace dat a jejich přenosu a hraničních bodů sítí a dále navrhnout dobu odezvy na bezpečnostní incidenty.
Objednat účast na kurzu - Windows Server 2003 – plánování zabezpečení sítě
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.