Windows Server 2003 – plánování Active Directory a síťových služeb

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Windows Server 2003 – plánování Active Directory a síťových služeb

V tomto pětidenním kurzu pro IT manažery a návrháře sítí získají účastníci znalosti a dovednosti nezbytné k návrhu infrastruktury adresářových a síťových služeb v podnikové síti. Naučíte se navrhovat postup projektování síťové infrastruktury a infrastruktury adresářových služeb Active Directory, Active Directory site topologii, doménovou strukturu a strukturu lesů pro podporu potřeb organizace, dále strukturu organizačních jednotek pro potřeby administrace a implementaci zásad skupin, síťovou topologii, DNS a DHCP infrastrukturu, topologii a strukturu organizačních jednotek Active Directory pro podporu potřeb organizace a navrhovat řešení Active Directory založené na dané sadě požadavků a úkolů.
Objednat účast na kurzu - Windows Server 2003 – plánování Active Directory a síťových služeb
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace