Windows Server 2003 – clustering

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Windows Server 2003 – clustering

Třídenní kurz pro pokročilé správce poskytuje znalosti nutné pro výběr a implementaci řešení, které vyžaduje odolnost proti výpadkům a vysokou dostupnost (fault tolerance & high availability). Studenti se seznámí se základy a základními koncepty Windows 2000 Clusteringu, Network Load Balancingu a Component Load Balancingu. Budou schopni identifikovat hardwarové a síťové požadavky a konfigurovat počítač s Windows 2000 Advanced Serverem tak, aby byl připraven pro instalaci Cluster Service, instalovat Cluster Service, identifikovat změny v operačním systému a popsat funkci klíčových souborů Clusteru. Naučíme Vás, jak vytvořit a modifikovat Cluster resources s využitím clusterových administrátorských nástrojů, analyzovat a řešit problémy s Cluster serverem, plánovat implementaci, instalovat a konfigurovat Network Load Balancing Cluster, provádět administrátorské úkoly a plánovat a implementovat řešení s použitím různých nástrojů Microsoft Clusteru.
Objednat účast na kurzu - Windows Server 2003 – clustering
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace