VÝROČNÍ KONFERENCE HR KNOW HOW 2019: Engagement a výkonnost v digitální éře

 • TOP
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Ústav molekulární genetiky Akademie věd ČR, Vídeňská 1083, Praha 4

Popis kurzu VÝROČNÍ KONFERENCE HR KNOW HOW 2019: Engagement a výkonnost v digitální éře

Konference představí příklady té nejlepší praxe na trhu a přinese inspiraci pro roli HR. Atraktivitu konference podtrhne zahraniční řečník a zajímaví hosté.

 

VÝROČNÍ KONFERENCE HR KNOW HOW 2019: Engagement a výkonnost v digitální éře

 

 • Zahraniční zkušenosti s podporou výkonnosti a motivovanosti ve firmách, Key Note Speaker: Thierry Stephan, president Krauthammer
 • Employee Experience – od zkušenosti k zážitku – klíč k retenci a rozvoji lidí zaměstnanců, Ján Uriga, Leader Experience Center, PwC

 • Transformace HR aneb jak motivovat k seberozvoji a leadershipu, Andrea Hepnerová, Vice President, Head of Digital HR Experience, Middle&Eastern Europe (MEE), SAP

 • V čem spočívá zakopaný pes – jak mít nadšené a motivované lidi, Denisa Černá, HR manažerka Hilti a další přednášející osloveni.

 

WORKSHOPY

Workshop I. Štěstí v práci / jak nepřicházet o klíčové lidi
Workshop II. Novinky v pracovním právu – sdílení praktických zkušeností
Workshop III. Big data v HR
Workshop IV. Agilní organizace: Jak na to?

 

Panelová diskuse: Trh tlačí na platy. Co s tím? Zkušenosti s odměňováním na přehřátém trhu práce.

 

 

 

Objednat účast na kurzu - VÝROČNÍ KONFERENCE HR KNOW HOW 2019: Engagement a výkonnost v digitální éře
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace