UNIX Essentials Featuring the Solaris 10 OS

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu UNIX Essentials Featuring the Solaris 10 OS

V kurzu UNIX Essentials Featuring the Solaris 10 Operating System získají jeho účastníci nezbytné znalosti a dovednosti k použití komponent systému stolního počítače, ke správě souborů a adresářů, k vytváření a modifikování souborů, nastavování pracovního prostředí uživatele, archivování souborů a používání vzdálených příkazů. V kurzu jsou navíc vysvětleny základní funkce operačního systému Solaris ovládané z příkazového řádku, včetně navigace v systému souborů, textového editoru vi, oprávnění k souborům, příkazových interpretů, komprimace souborů a základního použití počítačové sítě. Jedná se o první kurz z dvoudílné řady kurzů, kterou účastníci absolvují v rámci přípravy na 1. část zkoušky Sun Certified System Administration for Solaris.
Objednat účast na kurzu - UNIX Essentials Featuring the Solaris 10 OS
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace