Ukázkový workshop - Trefa do černého

 • Lektor

 • Popis
  Jaroslav Průša Jaroslav Průša

  Executive Coach a lektor „Mým záměrem je inspirovat a podporovat úspěšné lídry i ty, kteří se jimi stát chtějí, při řešení náročných úkolů a situací i v jejich profesním a osobním růstu. Potkávat je jako lidi, kteří mají své sny a cíle, ale i potřeby a výzvy, a kteří vedle své pracovní role mají i svůj osobní život, který chtějí naplno prožít.“


 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Praha, konkrétní místo bude upřesněno v pozvánce pro účastníky
 • Termín

 • Od – do:

  Ukázkový workshop můžete navštívit zdarma.

 • Doba trvání:
  1 den
 • Cena *

 • Cena:
  0 Kč
 • Popis ceny:

Popis kurzu Ukázkový workshop - Trefa do černého

Klíčem k úspěchu každého manažera je schopnost úspěšně realizovat smysluplné záměry a cíle. Pouze tak můžeme vytvářet hodnotu, dosahovat výsledky a zajistit udržitelný rozvoj a prosperitu naší organizace.

Realizace něčeho nového však z principu vyžaduje změny v myšlení a jednání lidí a právě zde narážíme na překážky, jejichž řešení nás stojí hodně sil a o vypjaté situace není nouze.

Jak to ale zvládat s větším nadhledem, lehkostí a úspěšností? Dá se to celé nějak zjednodušit a současně zvýšit naši šanci na úspěch? Určitě dá!

Pojďme se na to společně podívat na inspirativním setkání.

Program

08:30 - 09:00     Registrace a občerstvení

09:00 - 11:00     Na změny chytře:

 1. Co jsou ty klíčové momenty, ve kterých se rozhoduje o naší úspěšnosti při provádění změn?
 2. Jaké postoje a jednání potřebujeme, abychom tyto klíčové momenty úspěšně zvládli?
 3. Jak si tyto způsobilosti během krátké doby osvojit tak, abychom je mohli začít ihned využívat a zároveň, aby změny v našem myšlení a jednání měly dlouhodobý účinek?

 

Po registraci zde, vstup zdarma.

 

Program vychází z komplexního pětidenního kurzu Change Navigator.

Objednat účast na kurzu - Ukázkový workshop - Trefa do černého
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.