Tvorba WWW stránek - REKVALIFIKACE (RK5)

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Tvorba WWW stránek - REKVALIFIKACE (RK5)

Popis kurzu

Tvorba WWW stránek - základy jazyka HTML (IN2A) Absolvent modulu ovládá základní stavební kámen WWW stránek - jazyk HTML. Dále má osvojeny základní postupy pro vývoj statických prezentací na Internetu v jazyce HTML. Tvorba WWW stránek - CSS Kaskádové styly (CSS) Absolvent modulu ovládá efektivní technologii tvorby WWW pomocí kaskádových stylů PHP a MySQL - tvorba internetových aplikací (PHP) Absolvent modulu umí vytvářet interaktivní internetové aplikace prostřednictvím jazyka PHP s napojením na MySQL. Umí psát skripty v PHP, tvořit interaktivní formuláře, spolupracovat s databázemi. Tvorba aplikací pro WEB na bázi XML (XML) Absolvent modulu umí vytvářet náročné a rozsáhlé webové stránky a aplikace za použití jazyka XML. JavaScript - programování WWW stránek (JVS) Absolvent modulu umí navrhovat a vytvářet webové skripty pomocí jazyka JavaScript. Grafika pro WWW stránky - webdesign s Photoshopem efektivně i efektně (GRW) Absolvent modulu umí připravovat profesionální grafiku pro tvorbu WWW stránek- grafický materiál, statický i animovaný s použitím software Adobe Photoshop a Flash.

Cíle kurzu

Absolvent kurzu má znalosti a praktické dovednosti pro vývoj webových stránek a aplikací včetně návrhu elektronického obchodu. Také má znalosti v oblasti profesionálního WebDesignu - ovládá základní postupy v programu Adobe Photoshop a tvorbu statických i animovaných obrázků pro WEB.
Absolvent kurzu ovládá programovací jazyky HTML, CSS, DHTML, XML, PHP, MySQL a JavaScript.

Tento program je akreditován MŠMT jako rekvalifikační program na pracovní pozici Tvorba WWW stránek v celkové hodinové dotaci 128hod.
Pro splní podmínky uvedené v § 57 odst. 1 písm d) zákona o DPH (má akreditaci MŠMT a provádí činnost za účelem rekvalifikace), je plněním osvobozeným od daně bez nároku na odpočet daně činnost poskytovaná podle tohoto ustanovení i samoplátcům, kteří nejsou v evidenci úřadu práce.
Objednat účast na kurzu - Tvorba WWW stránek - REKVALIFIKACE (RK5)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace