Tréninková hra Via Legata

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, 12801 Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  3
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Tréninková hra Via Legata

Chcete zažít efektivní vzdělávání v podobě Komenského přístupu "škola hrou"? Ve spolupráci se společností Court of Moravia jsme pro Vás připravili tréninkovou hru Via Legata - zábavnou formu tréninku nejen vyjednávacích dovedností s mnoha zážitky. Benátky, období renesance. Přípravy tradičního karnevalu vrcholí. Zástupci města se musí společně domluvit, kudy karneval toto léto povede. Nad mapou Benátek se do střetu dostávají jejich individuální tužby, cíle skupiny a zájmy celého města. Najít win-win řešení je tak zapeklitý oříšek...

Cíle
Absolvent komunikační hry si osvojí win-win řešení, naslouchání potřebám druhé strany a rozvine své komunikační a vyjednávací dovednosti.

Obsah
Via Legata se odehrává v kulisách renesančních Benátek. Hráči na sebe berou role zástupců tohoto města, kteří jsou rozděleni na dva tábory. Jejich cílem je dohodnout se v časovém limitu nejprve v týmu a poté všichni dohromady, kudy povede letošní trasa benátského karnevalu.

Hra samotná je postavena na tom, že existují motivy jednotlivých postav (hráčů), ale také týmů, a zároveň i společný cíl. Tyto motivy a cíle jsou v některých případech zcela protichůdné, úkolem je však dosáhnout konsenzu ohledně řešení situace, do které jsou hráči ve svých rolích vrženi. To vše v nastaveném časovém limitu. K tomu je třeba pustit se do vyjednávání a často také dělat ústupky pro to, aby se nakonec všichni shodli.

Komunikační hra Via Legata simuluje jednání kolem kulatého stolu, do kterého každá strana vnáší své pohnutky a záměry. Proto dobře odráží situace, do kterých se týmy nebo manažeři dostávají při startu nebo v průběhu projektu, při prosazování změn, nebo při jednání ohledně finančních prostředků.

Důležitým efektem v průběhu hry je uvědomění si vlastních komunikačních vzorců - jak neduhů, tak silných stránek. Společně s vámi, účastníky, pojmenujeme oblasti, které vás naučí zlepšit si své osobní jednání, týmovou komunikaci i vyjednávací techniky s ostatními týmy napříč firmou.

Via Legata je odrazovým můstkem pro změnu chování a často také vede k otevření dosud skrytých témat v týmové interakci.

Metodika
Tréninková hra pro 6-8 hráčů s okamžitou zpětnou vazbou, překvapeními a zážitky.

Určeno
Via Legata slouží primárně týmům, jejich lídrům a pracovním kolektivům, které musí společně nacházet konsenzus a komunikovat. Je určena inovátorům, produktovým manažerům a lidem, kteří potřebují propojovat. Je vhodná pro čerstvě sestavené týmy i všude tam, kde je potřeba domluvit se na společném řešení a zohlednit při tom potřeby jednotlivce, cíle týmů i záměr zadavatele.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace