Trendy ve vzdělávání a jejich vliv na rozvoj zaměstnanců

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  7
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Trendy ve vzdělávání a jejich vliv na rozvoj zaměstnanců

Úvod
Zaměstnanci v podniku skrývají velký a v podstatě nekonečný potenciál. Pokud je tento potenciál vhodně nasměrován, podnik může mnohem snadněji překonat překážky a snadněji dosahovat stanovených cílů. Pro vzdělávání a rozvoj pracovníků je důležité stanovit jednotná pravidla a metodologické postupy pro tvorbu analýz vzdělávacích potřeb, definovat vzdělávací potřeby, sestavit plány, stanovit postup realizace a organizace vzdělávání, a především měřit a vyhodnocovat vzdělávání a rozvoj pracovníků v praxi. Je důležité měřit dopad vzdělávání a rozvoje do výsledků jednotlivců, týmů a podniku jako celku. V tomto kurzu bude demonstrováno, jak lze v praxi takový systém vytvořit.

Cíle
Absolventi kurzu budou schopni uplatnit aktuální trendy ve vzdělávání, obohatí firemní vzdělávací systém o více motivující metody rozvoje analyzovat a identifikovat potřeby vzdělávání a rozvoje pro různé cílové skupiny a tvořit plány vzdělávání, realizovat vzdělávací aktivity, vyhodnocovat efektivitu vzdělávacích aktivit, měřit výsledky vzdělávání a rozvoje.

Obsah
Rozvoj lidských zdrojů nabývá stále více na aktuálnosti. Člověk jako největší bohatství, které firma má – práce s lidmi přináší konkurenční výhodu. Jak je efektivně rozvíjet zaměstnance a využívat nové trendy ve vzdělávání. Identifikace vzdělávacích potřeb a plánování vzdělávání pracovníků. Metody a formy rozvoje, jejich použitelnost a účinnost za využití aktuálních trendů. Analyzujete vzdělávací potřeby pomocí on-line nástrojů. Hodnocení vzdělávacího programu. Personalista jako interní trenér, lektor.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, testy, cvičení, řešení modelových situací.

Určeno
Pracovníkům, kteří jsou odpovědni za organizaci vzdělávacích programů a všem manažerům, kteří se podílejí na stanovování osobního rozvoje svých podřízených.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a devět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace