Studium angličtiny po telefonu

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Studium angličtiny po telefonu

EDOO je světově unikátní patentovaná metoda studia anglického jazyka po telefonu, která vás skutečně rozmluví.

Výuka probíhá po telefonu denně v rozmezí 5-7 minut. Sami si určíte, kdy vám má lektor zavolat. Téma hovoru předem neznáte, lektoři se střídají. Díky tomu se naučíte rychle reagovat na různé situace, získáte bohatou slovní zásobu a porozumíte odlišné intonaci i akcentu. Oporou při studiu je vám také online systém s denními cvičeními a krátkými testy ověřujícími vaši aktuální znalost probírané problematiky. Po každé lekci zároveň obdržíte od lektora email s dílčí slovní zásobou a gramatikou k tématu dne.

Kurz můžete absolvovat v délce 1, 3 a 6 měsíců dle zaměření na obecný, obchodní a profesní jazyk. Zapojit se do kurzu můžete každé pondělí.

Naše data ukazují, že v porovnání s běžnou výukou cizího jazyka ve třídě (1 x 90 minut/týden) docílíte s EDOO posunu o 1 jazykovou úroveň (např. z A1 na A2) dvojnásobně rychleji – za 6 měsíců. Ušetříte tedy peníze i roky studia.

Vyzkoušejte kurz nanečisto nebo se rovnou přihlaste.

Objednat účast na kurzu - Studium angličtiny po telefonu
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace