Strategické a vztahové řízení ICT projektů

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Strategické a vztahové řízení ICT projektů

Cíle kurzu

Umět ovlivňovat klienta k oboustranně přínosným dohodám, ochránit vlastní práci na projektech před konkurencí, zefektivnit čas věnovaný různým projektům.

Obsah kurzu

+ Ohodnocení potenciálu klientů+ Naplánování přesných aktivit pro rozvoj vztahu s klientem+ Vyhodnocování vývoje a prioritizace aktivit s ohledem na vaše časové možnosti+ Multiplikace úspěšných projektů

Předpoklady

Źádné, kurz je součástí modulu Prodej ICT řešení.**Určeno pro:** Obchodní pozice zaměřené na získávání nových zákazníků.**Způsob vedení kurzu:** předání technik a nástrojů pro rozvoj vztahu a spolupráce s klienty, lektor pomáhá účastníkům je vyzkoušet na jejich vlastním portfoliu a upravit podle strategie společnosti účastníka. Výsledkem je reálně funkční nástroj pro plánování a vyhodnocování rozvojových aktivit.

Studijní materiály

Účastníci dostanou vytištěné materiály ke školení.
Objednat účast na kurzu - Strategické a vztahové řízení ICT projektů
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.