Sportovní workshop s Danielem Vojtěchem

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
 • Akce

 • Typ akce:
  workshop
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  1073594
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Praha

Popis kurzu Sportovní workshop s Danielem Vojtěchem

Už jste zkoušeli fotografovat sport? Chtěli byste zkusit i trochu jiné pojetí? Pojďte s námi nahlédnou pod pokličku moderní sportovní fotografie. Vyzkoušíte si na vlastní kůži, jaké to je, fotit extrémní sporty, jako jsou skateboarding nebo bmx bike. Vrcholný neopakovatelný moment zamkneme do jedinečného snímku plného napětí a dokořeníme ho světlem externích záblesků, kterými si vytvoříme světlo přesně podle našich představ tak, aby lahodilo našim očím a upoutalo každého, kdo se na snímek podívá. Přijměte pozvání na naši expedici do světa moderní sportovní fotografie, kterou Vás provede profesionální fotograf Daniel Vojtěch. CÍL KURZU

Cílem kurzu je naučit se na praktickém cvičení základy moderní sportovní fotografie, osvojit si základy svícení v exteriéru při těchto velmi rychlých sportech a vybudovat si určitý základ pro další rozvoj v této oblasti. Přesvědčte se, že není nemožné, aby Vaše snímky snesly porovnání s fotografiemi v reklamách a na obálkách předních časopisů!

KOMU JE KURZ URČEN?

Kurz je určen všem zájemcům o moderní sportovní fotografii a všem, kteří chtějí zdokonalit svou práci se záblesky a při fotografování rychlých akcí. Kurz je vhodný spíše pro pokročilejší fotografy s vlastní digitální zrcadlovkou.

poznámka

Institut digitální fotografie se omlouvá, ale pro tento kurz nemá možnost zapůjčit digitální fotoaparáty.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace