Solaris TCP/IP Network Administration for the Solaris 9 Operating Environment

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Solaris TCP/IP Network Administration for the Solaris 9 Operating Environment

V kurzu Network Administration for the Solaris (TM) 9 Operating Environment získají jeho účastníci nezbytné znalosti a dovednosti k provádění úkonů při správě sítě, jako je například konfigurace sítě LAN (Local Area Network) a řešení problémů v síti LAN. Účastníci v tomto kurzu získají také praktické zkušenosti s tématy, jako je směrování protokolu IP (Internet Protocol), služba DNS (Domain Name Service), protokol DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol) a protokol IP verze 6 (IPv6). Po absolvování kurzu by měl být účastník schopen: nakonfigurovat směrování a směrovací tabulky, nakonfigurovat masky podsítí včetně masek proměnné délky, nakonfigurovat klienty a servery DHCP, nakonfigurovat DNS, nakonfigurovat server a klienta NTP, nakonfigurovat systém jako hostitele nebo směrovač protokolu IPv6, nakonfigurovat transport IPv6 přes tunely IPv4, řešit problémy s počítačovou sítí.
Objednat účast na kurzu - Solaris TCP/IP Network Administration for the Solaris 9 Operating Environment
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace