Řízení projektů nasazení informačních technologií pro dodavatele

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Řízení projektů nasazení informačních technologií pro dodavatele

Také každý den přemýšlíte, jak zvýšit efektivitu vaší firmy v oblasti informatiky? Je vaším cílem posílit tolik nedostatkový kapitál, jakým jsou pro IT firmy projektoví manažeři? Jste postaven do role projektového manažera a potřebujete rychle získat komplexní přehled o plánování a řízení včetně příkladů z praxe? Připravili jsme pro vás kurz Řízení projektů nasazení informačních technologií pro dodavatele, který vám ukáže, jak provázat správné obchodní aktivity se správnými projektovými aktivitami a jak zvýšit hodnotu jednotlivých projektů pro vás, vaši firmu i vašeho zákazníka.
Objednat účast na kurzu - Řízení projektů nasazení informačních technologií pro dodavatele
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.