Projektové řízení

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
  • Termín

  • Doba trvání:
    2 dny
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Projektové řízení

Cílová skupinaKurz je určen manažerům, majitelům společností a všem vedoucím pracovníkům, kteří vytvářejí či spoluvytvářejí projekty, vybírají lidi do projektového týmu, řídí realizaci projektu.CílCílem semináře je ukázat, jak organizovat a koordinovat projektové aktivity, které je možné rozdělit do tří fází – fáze předinvestiční, investiční a realizační včetně vyhodnocení projektu.Náš přístupIndividuální pozornost jednotlivým účastníkům, skupiny maximálně o 12 lidech, průměrně 8 účastníkůInteraktivní tréninkové metodyNácvik modelových situací pomocí hraní rolí a videotechnikyPrakticky zaměřený programObsahZásady a postup projektování.Předinvestiční fáze.Investiční fáze.Projektový tým – manažer projektu, členové projektového týmu, matice odpovědnosti.Plán rizik.Využití SW podpory pro projektové řízení.Realizace projektu.Fáze provozu a vyhodnocení.Místo konáníPraha, místo konání bude upřesněno v pozvánce pro účastníky CenaÚčastnický poplatek na jednoho účastníka činí 9 500 Kč bez DPH za dvoudenní program.Investice zahrnuje:Zajištění školících prostor a technického vybaveníŠkolící materiályObčerstvení v průběhu tréninkuOběd pro účastníky“Positive” osvědčeníDárek PositivuVyhodnocení programu
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - POSITIVE s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a deset ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

POSITIVE s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace