Projektové řízení III – Rozvoj osobnosti projektového manažera

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, 128 01 Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  14
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Projektové řízení III – Rozvoj osobnosti projektového manažera

Úvod
Styl řízení projektu, schopnost vypořádat se s překážkami v průběhu realizace a míra úspěchu mají přímý vztah k osobnosti projektového manažera. Sebepoznání a uvědomění si svých silných i slabších stránek pro řízení projektů dává manažerovi více jistoty a prohlubuje jeho schopnost vnímání sebe a svého přístupu v jednotlivých fázích projektu. Výsledkem je snadnější rozhodování a efektivnější komunikace se všemi zúčastněnými v projektu.

Cíle
Absolventi kurzu budou schopni lépe poznat silné a slabé stránky své osobnosti, naučit se s nimi pracovat, vytvářet a rozvíjet dobré vztahy uvnitř svého týmu i s ostatními účastníky projektu, osvojit si a rozvinout vybrané metody a nástroje řízení lidí v podmínkách projektu, efektivně zvládat a řídit základní typy konfliktů v projektu, efektivně využívat metody vedoucí ke spolehlivé dohodě zainteresovaných stran na projektu.

Obsah
Osobnost manažera a mezilidské vztahy. Jak vytvářet a rozvíjet dobré vztahy mezi lidmi a v týmu. Řízení konfliktů v projektu. Vyjednávání jako základní dovednost při řízení projektu. Plán osobnostního rozvoje.

Metodika
Interaktivní výklad s cílenou diskuzí, skupinová a individuální cvičení, modelové situace.

Určeno
Pracovníkům, kteří působí na pozici manažera projektu, specializovaným členům projektových týmů se zkušeností v účasti na projektech, manažerům a pracovníkům odpovědným za organizování větších komplexních akcí/projektů.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a tři ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace