Profesionální asistentka

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Termín

 • Termín zahájení:
  8.4.2020
 • Od – do:
  2020-04-08 - 2020-04-09; 9.00 - 17.00
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  7900 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Profesionální asistentka

Cílová skupinaProgram je určen všem asistentkám, které chtějí zdokonalit své profesionální dovednosti a uvědomují si svoji důležitou roli ve firmě. Svým jednáním ovlivňují obraz společnosti, její chod i organizaci, proto i nároky na pracovní schopnosti asistentky se stále zvyšují.CílAbsolvování tréninku Vám umožní lépe organizovat svoji práci, zvýší Vaši schopnost spolupráce s nadřízeným a nabídne Vám postupy, jak přispívat k dobrému jménu společnosti.Náš přístupIndividuální pozornost jednotlivým účastníkům, skupiny maximálně o 12 lidech, průměrně 8 účastníkůInteraktivní tréninkové metodyNácvik modelových situací pomocí hraní rolí a videotechnikyPrakticky zaměřený programObsahJaké jsou požadavky na pracovní roli asistentky?Jak si organizovat svoji práci?Zásady práce s časem.Jak plánovat čas svého nadřízeného?Telefonní dovednosti.Prezentační dovednosti.Jak zvládat obtížné situace v práci asistentky?Asertivní technikyZásady společenského protokolu.Místo konáníPraha, místo konání bude upřesněno v pozvánce pro účastníky CenaÚčastnický poplatek na jednoho účastníka činí 7 900 Kč za dvoudenní program.Investice zahrnuje:Zajištění školících prostor a technického vybaveníŠkolící materiályObčerstvení v průběhu tréninkuOběd pro účastníky“POSITIVE” osvědčeníDárek POSITIVEVyhodnocení programu
Objednat účast na kurzu - Profesionální asistentka
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.