Příprava k autorizaci inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  12
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Příprava k autorizaci inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Úvod
Intenzivní příprava k autorizační zkoušce podle zákona 360/1992 Sb., v problematice společné pro všechny obory. Základní přehled a aktualizace znalostí základních právních předpisů pro výkon vybraných činností ve výstavbě (dle § 46a Stavebního zákona), v rozsahu požadovaném Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. V době častých a velkých změn ve všech oblastech, kurz poslouží i jako aktualizace přehledu a znalostí předpisů pro již autorizované osoby – předpoklad pro kvalifikovaný a odpovědný výkon vybraných činností ve výstavbě.

Cíle
Základní přehled a znalost předpisů v oblasti výstavby, podněty a podklady k vlastnímu studiu vybraných předpisů: jako příprava k právní části autorizační zkoušky (vykonává se písemným testem), jako příprava k náležitému vlastnímu výkonu vybraných činností ve výstavbě.

Obsah
Informace k autorizaci inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Stavební zákon a jeho prováděcí předpisy. Technické předpisy a normy ve výstavbě. Ochrana životního prostředí v souvislosti s výstavbou – vybraná ustanovení základních právních předpisů. Podnikání a smluvní vztahy ve výstavbě – vybraná ustanovení občanského zákoníku, živnostenského zákona a zákona o veřejných zakázkách. Bezpečnost a ochrana zdraví, požární bezpečnost ve výstavbě.

Metodika
Výklad s cílenou diskuzí.

Určeno
Projektantům a stavbyvedoucím všech oborů. Osobám, které vykonávají vybrané činnosti ve výstavbě, tj. projektování a vedení realizace staveb nebo odpovědným zástupcům právnických osob pro tyto živnosti. Všem, kteří hodlají získat oprávnění k výkonu těchto činností (podle zákona 360/1992 Sb.) a chtějí se připravit k autorizační zkoušce. Autorizovaným osobám k aktualizaci přehledu a znalostí předpisů v oblasti výstavby, pro kvalifikovaný a odpovědný výkon vybraných činností v období častých a velkých změn v právním rámci.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace