Praktický Comp&Ben

 • Termín

 • Termín zahájení:
  10.10.2019 – 08:45 hod.
 • Termín ukončení:
  11.10.2019 – 16:45 hod.
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  20000 Kč
 • Popis ceny:

Popis kurzu Praktický Comp&Ben

Zažíváte občas nepříjemný pocit, kdy Vám při diskuzi nad mzdovými otázkami s liniovým managementem chybí argumenty? Všichni Vám říkají, že odměňování je složitá disciplína se spoustou čísel?

Tímto kurzem Vám jednoduchým způsobem přiblížíme oblast odměňování a ozřejmíme Vám její základní principy a nástroje. Kromě toho Vás vybavíme argumentací pro vyjednávání o odměňování s manažery.

Kurz je založen na teoretickém základě tak, jak je dnes prezentován světovými autoritami v oboru, ale chceme být především praktičtí. Uvidíte reálné ukázky a příklady ze světa Comp&Ben. Kromě nezbytných teoretických poznatků budou v rámci kurzu představeny případové studie, na nichž budete moci uplatnit získané zkušenosti.

Vzhledem k tomu, že se jedná o otevřený kurz a mohou se do něj přihlásit posluchači z různých společností a sektorů, bude docházet ke sdílení zkušeností. Tím dojde k obohacení obsahu kurzu o další úhly pohledu.

Vzhledem k praktické a participativní povaze kurzu jsme zaměřeni na malé skupiny účastníků a vyhrazujeme si právo omezit počet účastníků.

Maximálně 12-15 uchazečů na kurz.

Objednat účast na kurzu - Praktický Comp&Ben
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.