Požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2016

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, 128 01 Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  7
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2016

Úvod
Norma ISO 9001 vydaná v roce 2000 a revidovaná v letech 2008 a 2015 řeší systém managementu kvality procesním přístupem a managementem rizik ve vztahu ke kontextu organizace. Uplatnění tohoto přístupu je základní nutností u všech organizací, které jsou podle požadavků normy ISO 9001 nebo IATF 16949 certifikovány nebo se na certifikaci připravují. Znalost obsahu revidované normy v roce 2015 a její správný výklad je základem nejen pro vytvoření, zavádění, udržování a zlepšování systému managementu kvality organizace, ale i pro jeho auditování a vyhodnocování efektivnosti systému managementu kvality. V tomto kurzu budou účastníci seznámeni se všemi požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2016.

Cíle
Účastník kurzu získá za své aktivní účasti základní znalosti pro implementaci požadavků normy do systému managementu organizace a pro jeho udržování a neustálé zlepšování.

Obsah
Termíny a definice. Zásady managementu kvality. Procesní přístup. Zvažování rizik. Kontext organizace. Vedení (leadership). Plánování. Podpora. Provoz. Hodnocení výkonnosti. Zlepšování.

Metodika
Interaktivní výklad s cílenou diskuzí.

Určeno
Pracovníkům působícím v systému managementu kvality, především vedoucím pracovníkům na všech úrovních řízení, představitelům managementu pro kvalitu, manažerům kvality nebo auditorům kvality.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a deset ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace