Oracle 9i: Architektura a administrace databáze I.

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Oracle 9i: Architektura a administrace databáze I.

Tento kurz vás seznámí s architekturou systému Oracle 9i a se základními úkony, jako je vytváření databází, správa dat, změna logické a fyzické struktury databáze, správa uživatelů, základy zabezpečení a implementace národního prostředí. Během tohoto kurzu se účastníci seznámí s principy databázové architektury Oracle. Teoretické znalosti si budou účastníci průběžně ověřovat na praktických cvičeních. Databázoví administrátoři získají pevný základ v klíčových úkolech své profese, naučí se, jak vytvořit databázi v prostředí Oracle 9i, jak spravovat data, zvětšovat velikost databáze, měnit její logickou a fyzickou strukturu, jak spravovat uživatelská konta v databázi a jak implementovat základní měřítka bezpečnosti a integrity dat. Kurz obsahuje informace o implementaci podpory národního prostředí v databázi Oracle. Vedle výkladu a praktických cvičení je pozornost zaměřena na zodpovězení častých dotazů přijatých od zákazníků odděleními technické podpory na celém světě. Kurz je podstatnou součástí přípravy na získání mezinárodního certifikátu Oracle DBA Professional.
Objednat účast na kurzu - Oracle 9i: Architektura a administrace databáze I.
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace