MS Excel - pokročilé techniky v praxi úředníka II. (MVCRE22)

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu MS Excel - pokročilé techniky v praxi úředníka II. (MVCRE22)

Popis kurzu

Kontingenční tabulka
účel a použití, nastavení, tvorba Úpravy vzhledu
styly kontingenční tabulky, možnosti stylů, různé možnosti vzhledu tabulky, různé možnosti zobrazení dat Úpravy funkčnosti
změna (výpočtové) funkce, aktualizace, úprava zdroje dat, skupinové zobrazení v kt Výpočty
počítaná pole, počítané položky Informace
potřebné informace, zdroje informací Formulářové prvky
účel a použití, formulářová pole, možnosti využití formulářových prvků Databázové tabulky
tvorba, řazení, filtrování, databázové funkce, Průřez (Slicer), vyhledávací funkce (VYHLEDAT, SVYHLEDAT, VVYHLEDAT, INDEX), porovnávání tabulek Objekty na listu
účel a použití, WordArt (vložení a základní úpravy), Klipart (vložení a základní úpravy), Obrázek (vložení a základní úpravy)

Cíle kurzu

Kurz vhodný k rozšíření a prohloubení znalostí tabulkového procesoru MS Excel. Cílem kurzu je naučit posluchače vytvářet složitější tabulky vysoké grafické úrovně, prezentovat údaje formou grafů, plně a efektivně využívat možnosti programu.
Objednat účast na kurzu - MS Excel - pokročilé techniky v praxi úředníka II. (MVCRE22)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.