MotivP Business Brunch®: Business a filozofie (Filozofie businessu)

 • Lektor

 • Popis
  PhDr. František Hroník PhDr. František Hroník

  Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných publikací.


 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Praha
 • Termín

 • Termín zahájení:
  18.12.2019 – 08:30 hod.
 • Termín ukončení:
  18.12.2019 – 12:00 hod.
 • Cena *

 • Cena:
  790 Kč
 • Popis ceny:

Popis kurzu MotivP Business Brunch®: Business a filozofie (Filozofie businessu)

MotivP Business Brunch® je pravidelné setkání personalistů a manažerů, kteří zde sdílejí informace, myšlenky, názory a praktické zkušenosti. 
Více o MotivP Business Brunch® se dozvíte v článku.

Dříve byl člověk myšlenky a činu v jedné osobě. Postupem času si však lidé činu vystačili s myšlenkami jiných a naopak lidé myšlenky nemuseli dokládat svou filozofii pozorovatelnými činy. Potřebují být vůbec dnes lidé činu (tedy manažeři) i filozofy? Nebo se business a filozofie míjí, protože jsou to úplně jiné světy? Zabýváme se vůbec v organizacích pojmy jako jsou realita, omyl, hodnota, individualita a rozdíl? Všechno jsou to vlastně filozofické pojmy, se kterými nelze zacházet nahodile. Potřebujeme být srozumitelní a konzistentní. Proč musí být manažer také filozofem? Potřebujeme domýšlet, že když jsme zaměřeni výhradně na jedno, tak tím vylučujeme druhé. Například nemůžeme na jedné straně tvrdit, že lidi jsou pro nás na prvním místě a na straně druhé říkat, že každý je nahraditelný. Těmito dvěma tvrzeními si odporujeme, stáváme se nedůvěryhodnými a jsme špatnými filozofy.

NOVĚ JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI "ROZVOJOVÝ PROGRAM BUSINESS BRUNCH" V AKCI 3+1 ZDARMA! VÍCE ZDE.

Objednat účast na kurzu - MotivP Business Brunch®: Business a filozofie (Filozofie businessu)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.