MOC 20764 - Microsoft SQL Server 2016 - administrace databázového systému

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    Kodaňská 46, Praha
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu MOC 20764 - Microsoft SQL Server 2016 - administrace databázového systému

Kurz seznamuje účastníky s vybranými kapitolami správy Microsoft SQL Serveru 2016. Součástí kurzu je zabezpečení přístupu k datům a vysvětlení bezpečnostního modelu SQL Serveru, zálohování databází a jejich obnova, automatizace správy s využitím SQL Server Agenta a monitorování provozu SQL Serveru. Kurz nezahrnuje témata spojená s nasazením a instalací SQL Serveru, správou databází (vytvoření, přesun databáze mezi servery, správa datových souborů). Pokud se chcete seznámit s kompletní administrací SQL Serveru 2016, doporučujeme kurz MOC 20764/20765. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušenější správce, kteří potřebují stávající informace osvěžit a lépe procvičit. Kurz není vhodný pro seznámení se s novinkami v Microsoft SQL Serveru 2016 a je součástí oficiální přípravy na úspěšné složení certifikační zkoušky.
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - GOPAS, a.s. - počítačová škola

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

GOPAS, a.s. - počítačová škola

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace