Microsoft SQL Server 2005 – řešení problémů a optimalizace serveru – workshop

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Microsoft SQL Server 2005 – řešení problémů a optimalizace serveru – workshop

Workshop je určen pro zkušené databázové administrátory, kteří chtějí získat více zkušeností s řešením problémů a optimalizací serverů na platformě Microsoft SQL Serveru 2005. Na tomto workshopu se naučíte monitorovat SQL Server pro řešení výkonnostních problémů, řešit problémy s výkonem databáze a serveru, optimalizovat výkon dotazů, řešit problémy s připojením k SQL Serveru, problémy s poškozenými daty a se současným přístupem více uživatelů. Workshop je z velké části zaměřen na praktická cvičení.
Objednat účast na kurzu - Microsoft SQL Server 2005 – řešení problémů a optimalizace serveru – workshop
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace