Microsoft SQL Server 2005 – návrh databází

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Microsoft SQL Server 2005 – návrh databází

Kurz je určen pro zkušené databázové vývojáře, kteří se chtějí naučit navrhovat databáze pro Microsoft SQL Server 2005. Na kurzu se naučíte přistupovat k návrhu databáze systematicky a provádět jej na základě požadavků aplikace s ohledem na zabezpečení dat. Seznámíte se se získáváním požadavků na databázi a tvorbou konceptuálního návrhu, naučíte se analyzovat a vyhodnocovat logický model databáze, používat správné postupy při tvorbě fyzického modelu, navrhovat strategii přístupu k datům a modelovat databázové závislosti.
Objednat účast na kurzu - Microsoft SQL Server 2005 – návrh databází
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.