Microsoft Dynamics AX 4.0 Trade & Logistics I

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Microsoft Dynamics AX 4.0 Trade & Logistics I

Tento třídenní kurz odhaluje základy distribuce a materiálového toku v aplikaci Microsoft Dynamics AX 4.0. Tento kurz ukazuje, jak řídit a spravovat prodejní a nákupní transakce, zásoby včetně řízení karanténních opatření, expresní zakázky a nákupní transakce, přidělování, správu a sledování čísel šarží. Aplikace umožňuje překročení a podkročení jak dodávek, tak nákupů, přiřazuje různé poplatky, nastavuje, přizpůsobuje a kalkuluje zásoby, přiděluje položkám klasifikaci ABC a sumarizuje zásoby i prodejní a nákupní aktivity.
Objednat účast na kurzu - Microsoft Dynamics AX 4.0 Trade & Logistics I
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.