MASTER BARISTA - Basic Barista & Milk Artist

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Barový institut – Bar High
 • Termín

 • Termín zahájení:
  5.10.2019 – 10:00 hod.
 • Termín ukončení:
  6.10.2019 – 18:00 hod.
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  5744 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu MASTER BARISTA - Basic Barista & Milk Artist

V průběhu odborného, certifikovaného kurzu se dozvíte vše potřebné a odnesete si spoustu rad a tipů jak uchopit pozici barista a práci v kavárně. Dozvíte se jak dokonale připravit kompletní a profesionální kávové menu. Postupně se naučíte připravovat jednotlivé nápoje zařazené v nabídce kavárny.

Po absolvování kurzu budete umět mimo jiné připravit kompletní kávové menu, vyčarovat množství kávových motivů a zamilujete se do rozmanitého snoubení kávy s mlékem.

Profil CERTIFIKOVANÉHO baristy:

Absolvent ovládá kávovou teorii, obsluhu a nastavení kávovaru, kávomlýnku. Důraz je kladen na styl kávy espresso. Zná rozličné druhy přípravy kávy včetně alternativních a módních způsobů a s nimi související receptury typických nápojů založených na kávě. Dále ovládá latte art – práci s mlékem a mléčnou emulzí ve spojení s kávou. Důraz je kladen na kreativitu baristy, jeho zdokonalování a profesní vývoj. Je obeznámen s provozem kavárny, umí sestavit a připravit kávové menu.

Obsah kurzu ve zkratce:

Práce s kávou

Příprava espressa

Coffee menu

Nastavení kávomlýnku

Práce s mlékem

Latte art

Objednat účast na kurzu - MASTER BARISTA - Basic Barista & Milk Artist
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.