Litevština

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  2443760
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:

Popis kurzu Litevština

Litva a litevština

Litva - pro nás země téměř neznámá, země s nelehkou historií - bílé místo na mapě mnoha i velmi zcestovalých lidí. Ale ti, kteří pobaltí a Litvu navštíví rozhodně nelitují a rádi se vrací. Nádherná příroda, ve velké části ještě nepoznamenaná civilizací jako naše krajina, rozsáhlé lesy plné hub a lesních plodin, hlavní město Vilnius, slavný hrad Trakai, Horu křížů, mořské pláže s jantarem a mnoho dalších míst láká k návštěvě ty, kteří preferují netradiční turistiku. Rozvíjí se i hospodářská spolupráce s litevskými firmami. 
Jestliže se chcete naučit litevsky, nabízíme Vám profesionální služby jazykové školy Terralinguarum Mgr. Dany Čepkové v Praze, Hybernské ulici 22, která se specializuje na "menší" jazyky (35 jazyků) a litevština je jedním nich. Vyučovat Vás bude rodilý mluvící česky, který Vás kromě jazyka seznámí i s životem v Litvě. Kurzy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé na různém stupni znalostí. 

Výuka litevštiny v kurzech

je možná individuálním způsobem a nebo ve formě uzavřených skupin. Výuku organizujeme v malých skupinkách, kam nechodí více jak sedm lidí - tak aby pro Vás výuka byla efektivní, zajímavá, a přínosná. Méně jedinců se na kurzu projevuje častějšími konverzacemi, což určitě oceníte. Jazyk se dá efektivněji procvičovat, jste stále zapojeni do výuky a rychleji si nově probírané osvojíte a zapamatujete. Podrobně o skupinových kurzech 
ROZVRH KURZŮ LITEVŠTINY pro začátečníky i pokročilé. Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. 
Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce 
Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a v tom případě začít se studiem kdykoliv.

Firemní výuka litevštiny

Jste firma, pro které je Litva partnerskou zemí a často proto do Litvy cestujete nebo Vaši litevští partneři přijíždějí k vám? Přemýšlíte o tom, že by výuka tohoto jazyka pomohla Vám nebo Vašim zaměstnancům? V tom případě Vám můžeme nabídnou její výuku rodilým mluvčím, který Vám také přiblíží reálie této země a možná tím pomůže Vašemu podnikání. Výuka může být na vašem pracovišti nebo ve vybavených učebnách naší jazykové školy v centru Prahy - Hybernská ulice 22, kde je klid pro soustředění se na studium. Intenzitu a čas jednotlivých lekcí lze domluvit podle Vašich potřeb a možností. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni – od začátečníků po konverzační úroveň.Podrobně o firemních kurzech 
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi Litvy pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí pro podnikání. 
Výuku litevštiny Vám nabídneme i pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu formou online studia - na dálku. Nepřijdete o kontakt s lektorem výuka probíhá přímou komunikací prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce. Nevadí tedy, že v blízkosti Vaší společnosti není kvalifikovaný lektor tohoto ne úplně obvyklého jazyka.

Online výuka litevštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz litevštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka litevštiny online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Lektor

Rodilý mluvčí, mluvící česky s odpovídajícím VŠ vzděláním

Učebnice

Litevské učebnice a doplňkové materiály lektora

Za 1. semestr se u nás naučíte

O litevštině

Ukázka textu

Europos Sąjunga (ES) yra demokratinių Europos valstybių šeima, pasiryžusi taikos ir gerovės labui veikti išvien. Ji nėra nauja valstybė, pakeisianti esamas valstybes. ES daug kuo skiriasi ir nuo kitų tarptautinių organizacijų. Iš tikrųjų ji yra unikali organizacija. Jos valstybės narės yra įsteigusios bendras institucijas, kurioms perduoda dalį savo suvereniteto, kad tam tikri visoms rūpimi klausimai būtų demokratiškai sprendžiami Europos lygmeniu. Europa - tai žemynas, kuriame gyvena daug skirtingas tradicijas ir kalbas, bet taip pat ir bendrų vertybių turinčių tautų. ES gina šias vertybes. Ji puoselėja Europos tautų bendradarbiavimą, skatindama vienybę išlaikant įvairovę ir užtikrindama, kad sprendimai būtų priimami kuo labiau priartinant juos prie piliečių. XXI amžiuje, pasaulyje nuolat didėjant tarpusavio priklausomybei, kiekvienam Europos piliečiui bendradarbiavimą su kitų šalių žmonėmis vis labiau reikės grįsti noru pažinti, pakantumu ir solidarumu.

Litevsky se domluvíte:

V Litvě - přes 3 miliony obyvatel a kolem 1 milionu litevců v zahraničí.

 

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace