Letní kurzy - AJ, ARB, NJ, IJ, FJ, RJ, SJ

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Letní kurzy - AJ, ARB, NJ, IJ, FJ, RJ, SJ

Neradi v létě zahálíte? Rádi zkoušíte nové věci nebo jen nechcete zapomenout vše, co jste se ve svém jazykovém kurzu během školního roku naučili? Každý rok připravujeme a otevíráme oblíbené letní jazykové kurzy v centru Brna! Můžete vybírat mezi letními intenzivními kurzy a celoprázdninovými kurzy. Učíme ve skupinkách 4-8 studentů.

INTENZIVNÍ letní kurzy 2018Letní intenzivní kurzy jsou perfektní příležitostí (na)učit se jazyk rychle a efektivně, udělat velký pokrok či rychle "oprášit" znalosti jazyka, který již do jisté míry ovládáte. Letní intenzivní kurzy jsou vhodné například pro rozmluvení se před dovolenou, příp. je lze považovat jako smysluplnou činnost pro volné letní dny :) V nabídce naleznete letní intenzivní kurzy s rozlišnými termíny začátků a dobami trvání. Letní intenzivní kurzy probíhají v dopoledních, odpoledních a večerních hodinách.

CELOPRÁZDNINOVÉ letní kurzy 2018Také si po létě těžce vzpomínáte na to, co jste se přes školní rok naučili? Díky letním celoprázdninovým "nezapomínacím" kurzům můžete na svých znalostech pracovat i přes léto. Celoprázdninové letní kurzy probíhají přes celé prázdniny - zpravidla v intenzitě 1x týdně 90 minut.

Objednat účast na kurzu - Letní kurzy - AJ, ARB, NJ, IJ, FJ, RJ, SJ
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace