L1 (Foundation) TOGAF 9.1

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8
 • Termín

 • Termín zahájení:
  20.4.2020
 • Termín ukončení:
  22.4.2020
 • Od – do:
  od 9.00 do 17.00
 • Doba trvání:
  3 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  24
 • Cena *

 • Cena:
  29900 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu L1 (Foundation) TOGAF 9.1

Cíle kurzu

TOGAF je mezinárodně uznávaný rámec pro řízení podnikové architektury. Obsahuje detailní metodiku pro návrh a správu architektury (Architecture Development Method – ADM) a sada podpůrných materiálů. Tento rámec je spolu s jazykem ArchiMate spravován nezávislým konsorciem The Open Group. TOGAF je nejpoužívanější architektonický rámec ve světe i v České republice.TOGAF obsahuje best practise z různých firem sdružených v rámci The Open Group, je průběžně ověřován a upravován. Metodika je dostatečně detailní pro použití v různých prostředích, obsahuje popis kroků, vstupů, výstupů pro celý životní cyklus architektury.TOGAF je navržený pro prostředí, ve kterých se již používají další rámce a metodiky a je jednoduše integrovatelný například s s metodikami, ITIL, COBIT, PRINCE2 a dalšími. Doplňkové materiály obsahují mnoho praktických návodů a šablon dokumentů.Zavedení TOGAFu nebo jeho částí v podniku vyžaduje pochopení celého rámce a provázanosti

Obsah kurzu

+ TOGAF ADM + Fáze Preliminary (Architektonické Principy) + Fáze A – Architecture Vision (Stakeholder management, Risk management) + Fáze B – Business Architecture (Business scénáře, Rozdílová analýza, Capability based planning) + Fáze C Information Systems Architectures – Data Architecture + Fáze C Information Systems Architectures – Application Architecture + Fáze D – Technology Architecture + Fáze E – Opportunities and Solutions + Fáze F – Migration Planning + Fáze G – Implementation governance + Fáze H – Architecture Change Management + Fáze Requirements Management + Výstupy ADM+ Techniky a doporučení + Doporučení pro úpravu ADM – iterace a úrovně architektury + TOGAF a bezpečnost + TOGAF a SOA + Zajištění interoperability + Architektonické vzory+ Content Framework + Content Metamodel + Architektonické artefakty+ Continuum a nástroje + Enterprise continuum + Architecture Repository + Dělení architektury (Architecture Partitioning)+ Referenční modely

Předpoklady

Základní orientace v oblasti architektury.

Studijní materiály

Všichni účastníci obdrží profesionálně zpracované studijní materiály v českém jazyce v papírové i elektronické podobě. Na vyžádání jsou materiály k dispozici i v anglické verzi.
Objednat účast na kurzu - L1 (Foundation) TOGAF 9.1
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.