Kurzy pro veřejnost - AJ, ARB, NJ, IJ, FJ, RJ, SJ

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Kurzy pro veřejnost - AJ, ARB, NJ, IJ, FJ, RJ, SJ

V rámci jazykových kurzů pro veřejnost se můžete učit až dvěma desítkám jazyků. Velké oblibě se těší kurzy češtiny pro cizince, kurzy arabského jazyka a např. italského jazyka. O studenty nemají nouzi ani kurzy norštinyfinštiny a švédštiny. Kurzy vedou čeští lektoři, vyšší úrovně některých jazyků i rodilí mluvčí.

Prostor pro individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Nejsme příznivci hromadné výuky, počet studentů v kurzech je 4 až max. 8. Snažíme se tak studentům nabídnout maximální pohodlí. Koukněte na učebny, které se nachází v samém centru města Brna - více jak pro 8 lidí místo nemáme.

Objednat účast na kurzu - Kurzy pro veřejnost - AJ, ARB, NJ, IJ, FJ, RJ, SJ
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.