KPI a jejich praktické využívání

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  12
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu KPI a jejich praktické využívání

Úvod
Key Performance Indicators – klíčové ukazatele výkonnosti. Kurz je založen na praktických zkušenostech. Každý bod harmonogramu je doprovázen ukázkami z reálného využívání KPI v dlouhodobých klientských projektech. Účastníci samostatně pracují na souboru KPI přímo pro vlastní podnik – case study je tedy přímo real study.

Cíle
Pochopíte správné využívání KPI. Dokážete samostatně vytvořit soubor efektivních KPI. Naučíte se konstruovat jednotlivé KPI podle jejich skutečného dopadu na výsledky podniku. Naučíte se rozpoznat, které KPI jsou přínosné a které zavádějící. Dokážete velmi přehledným způsobem KPI prezentovat a vyhodnocovat. Budete připraveni sestavit a zavést soubor KPI pro jednotlivé útvary podniku.

Obsah
Typy KPI, jejich konstrukce a význam. Předstižné ukazatele a ukazatele dosahovaných výkonů, řetězce návazných ukazatelů. Ukazatele typu výkon/cena zdrojů, ukazatele odvozené od přidané hodnoty. Předstižné obchodní a personální ukazatele a jejich vazby na dosahované výkony. Ukazatele a jejich dopad na členění pravomocí, konstrukce pravomocí odvozená od KPI. Souborné hodnocení a vazby ukazatelů – zapojení managementu do práce s KPI. KPI a jejich užití v controllingu.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, praktická cvičení, modelové příklady.

Určeno
Pro TOP manažery a jednatele firem, členy představenstev a dozorčích rad, personální, obchodní a marketingové manažery, výrobní a technické manažery, manažery připravující se na takové funkce.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a pět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace