Komunikační kurz

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  LITE anglická škola
 • Termín

 • Od – do:
  25 až 30 hodin
 • Cena *

 • Cena:
  4000 Kč
 • Popis ceny:

Popis kurzu Komunikační kurz

Komunikace je srdcem života. Bez komunikace člověk není schopen zvládat své okolí a mít dobré vztahy s lidmi. Tento kurz obsahuje životně důležité informace o komunikaci i celou řadu praktických komunikačních cvičení. Účelem tohoto kurzu je zlepšit vaši schopnost dobře komunikovat s ostatními.


Určeno pro: dospělé, mládež od 15ti let
Délka kurzu: 25 až 30 hodin
Cena kurzu: 4.000,- Kč
Dodáváme v českém i anglickém jazyce.

„Myslím, že tento komunikační kurz mi dal opravdu, ale opravdu hodně. Musím říct, že takový výsledek, jaký teď mám, jsem opravdu nečekala. Dříve mě při komunikaci lidé lehce rozhodili a lehce si se mnou „dělali, co chtějí“. A toto se vážně zlepšilo. Mám pocit, že dokážu komunikaci řídit tak, jak chci. Jsem z toho, jaký mi kurz dal výsledky, nadšená vlastně 2x, protože mi pomohl řešit i mé osobní problémy (hlavně v rodině, atd.) Hrozně moc děkuju Ermimu a dalším lidem, kteří mi pomohli projít, a zároveň se mnou měli velkou trpělivost při dráždění. Ach jo, je mi líto, že už jsem kurz skončila …“

- A.Š., absolventka kurzu Nástroje komunikace

Objednat účast na kurzu - Komunikační kurz
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace