ITIL® V3 Service Transition

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Za Brumlovkou 5/1559, Praha 4
 • Termín

 • Termín zahájení:
  2.12.2019
 • Doba trvání:
  3 dny
 • Cena *

 • Cena:
  28116 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  28116 Kč / EUR

Popis kurzu ITIL® V3 Service Transition

Popis kurzu

ITIL® Intermediate Service Transition (ST) je jedním z pěti modulů ITIL® Service Lifecycle. Zaměřuje se na procesní a praktické prvky a techniky řízení potřebné pro vytváření, testování a implementaci produktů a služeb. Tento modul dále ukazuje, jak může být přechod služby použit na další fáze životního cyklu IT služeb a může být základem rozhodnutí během fáze strategie a provozu.Pomocí tohoto modulu se dozvíte, jak naplánovat a spravovat přechod do počáteční operace pro nové nebo revidované zdroje vytvořené v průběhu fáze "Service Strategy a Service Design" v životním cyklu služby ITIL. Získáte také pokyny o technikách pro organizaci a řízení přechodu a řízení technologických úvah, výzev a rizik.


Toto školení se zabývá součástí životního cyklu ITIL V3 nazývanou Service Transition. Mezi probíraná témata patří změnové řízení, řízení servisních aktiv a konfigurace, service release and deployment, vyhodnocení a odzkoušení služby, vyhodnocení funkčnosti a rozhodování v systému Service Management Knowledge (SMKS).


Certifikaci Service Transition lze provést pouze po akreditovaném školení.


Uvedená cena neobsahuje poplatek za certifikační zkoušku.


Při úspěšném absolvování tohoto školení má účastník nárok na zisk 26 bodů PDU pro ziskání či udržení certifikace podle PMI® stupně PMP®.


ITIL® Intermediate Service Transition (ST) is one of five ITIL® Service Lifecycle modules. It focuses on the process and practice elements and management techniques required to build, test and implement products and services. In addition, this module shows how service transition can be applied to other stages of the IT Service lifecycle and can underpin decisions during the Strategy and Operations phases.With this module, you will learn how to plan and manage the move into initial operation for the new or revised resources created during the Service Strategy and Service Design stages of the ITIL Service Lifecycle. You will also get guidance on techniques for organising and managing the transition, and management of technology considerations, challenges and risks.This course covers the Service Transition component of the ITIL V3 life cycle. Topics include change management, service asset and configuration management, service release and deployment, service validation and testing, performance evaluation, and decision making with the Service Management Knowledge System (SMKS).


The Service Transition certification can only be taken following an accredited training course.


Price of exam is not included in the price of the course.


On successful completion of this course, the student can claim 26 education units or PDUs that can be used to attain or maintain the PMI® PMP® credential.

Určeno pro

ITIL® Intermediate Service Operation is suitable for IT professionals in positions such as Release Manager, Security Administrator, Applications Support, IT Operations Manager, Database Administrator, Problem Manager, Service Desk and Incident Manager, Network Support, Security Manager.
All IT Staff, who is responsible for the delivery of IT services in an organization.


The course will be of particular interest to staff working in or managing an IT Service Operation department or wishing to include this module as part of their ITIL Expert qualification.

Obsah kurzu

Upon successful completion of this course participants will:


 • Gain a thorough understanding of the managerial and supervisory issues regarding IT Service Transition processes and activities.

 • Be able to understand the important interfaces between Service Transition and the other stages within the ITIL Service Lifecycle.

 • Be prepared to sit the formal ITIL Service Transition examination.

 • Formal examination: this is a closed book complex graded multiple-choice examination with 8 questions to be answered in 90 minutes. Students must get 70% correct in order to pass.Available certifications


When you complete this training, you can register for the following certification/s.


See more info ITIL Intermediate Certificate V3


The following certifications are not included in the price of training session.


Předpoklady

 • Existing holder of the ITIL V3 Foundation Certificate, or an earlier Foundation qualification and an ITIL V3 Foundation Bridge Certificate

 • Candidates should have read the ITIL V3 Service Transition book

Studijní materiály

V angličtině
Objednat účast na kurzu - ITIL® V3 Service Transition
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.