EFEKTIVNÍ PREZENTACE - 2denní

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Zita HENSELOVÁ, lektorka koučuje týmy i jednotlivce, vede tvůrčí a řešitelské workshopy a tréninky psychosociálních dovedností, systemiku studovala v Institutu pro systemickou zkušenost a v tréninku Erickson College Kanada, je ICF mezinárodně akreditovaným ACC koučem, také se věnuje novému přístupu – organizačním konstelacím
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  učebna Studia W, 1. patro, Karlovo nám. 319/3, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  16
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu EFEKTIVNÍ PREZENTACE - 2denní

Určeno pro
všechny, kteří prezentují, ale chtějí být lepší než ostatní a odlišit se. Pokud si Vás mají posluchači zapamatovat, musíte je zaujmout.

Cíl:
Budete mít řadu příležitostí vystoupit před skupinou. Získáte nové poznatky a inspiraci, názory a doporučení lektorky a ostatních účastníků, tedy lidí z jiných oborů. Zvýšíte si tréninkem sebejistotu a nadhled. Prezentace pro Vás v budoucnu bude příležitostí vyniknout.

Obsah:
Zaměříme se na Vaši schopnost sdělit prezentací podstatné, nosné informace, na dramaturgii a strukturu prezentace, na kvalitu Vašeho vystupování a práci s pomůckami a také na komunikaci s publikem.
* Analýza prezentačních dovedností účastníků tréninku – co chci zlepšit, na čem budu pracovat
* Zásady úspěšné prezentace – na čem záleží, zda bude mít Vaše prezentace úspěch?
* „Obal prodává“ – jak to souvisí s prezentováním? – Jak máme prezentaci „zabalit“, abychom zaujali posluchače?
* Co se Vám na přednášejících nejvíce líbí? Máte vzory v této oblasti? Jaké jsou naopak nejčastější chyby prezentátorů a jak se jich vyvarovat?
* Příprava na prezentaci – analýza posluchačů a stanovení cíle pomáhá při přípravě obsahu a argumentaci – co se Vám osvědčuje při přípravě? Jak správně formulovat cíl prezentace? Co potřebujete vědět o posluchačích?
* Struktura prezentace – úvod je klíčový – co má obsahovat? Dokážete vytvořit správná očekávání, nabídnout posluchačům „návnadu“?
* Rozdíl mezi přesvědčovací a informativní prezentací – osnovy přesvědčovacích a informativních prezentací – jak řadit argumenty a jaké argumenty použít – dramaturgie argumentů – seznam pro úspěšnou argumentaci – co působí přesvědčivě na neverbální úrovni
* Závěr prezentace – jak správně zakončit své sdělení, abychom zanechali dobrý dojem

Metody výuky:
Obsah tréninku bude vycházet z Vašich prezentací a zpětné vazby na ně. Natočíme Vaše vystoupení na videokameru a společně projdeme záznam. Zjistíme, co Vám jde dobře a co můžete zlepšit, pokud budete chtít. Pokud přinesete na trénink části Vašich již hotových prezentací, či vytvoříte 3-5minutovou prezentaci na téma, které je pro Vás aktuální, použijeme ji jako základ pro zpětnou vazbu a případně vylepšíme, bude-li to potřeba.
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Studio W

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Studio W

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Na Hřebenkách 72, 150 00 Praha 5

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace