Dodací doložka INCOTERMS jako náležitost smluvních vztahů v zahraničním obchodě se zbožím

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  6
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Dodací doložka INCOTERMS jako náležitost smluvních vztahů v zahraničním obchodě se zbožím

Úvod
Kurz je určen všem zaměstnancům firem obchodujících v rámci EU i se třetími zeměmi, zaměstnancům logistických společností, dále přímým i nepřímým zástupcům v celním řízení a dalším zájemcům, kteří se potýkají s doložkami INCOTERMS a potřebují si osvojit, popřípadě osvěžit a zaktualizovat své vědomosti týkající se dodacích doložek.

Cíle
Absolventi semináře budou schopni orientovat se v aktuálních dodacích doložkách INCOTERMS, řádně vyplňovat údaje související s INCOTERMS do celních a statistických (INTRASTAT) dokumentů, rozumět dopadům zvolené doložky INCOTERMS na stanovení celní hodnoty a vyměření cla, rozumět vlivu dodacích doložek na DPH v zahraničním obchodě, využívat zdarma dostupné internetové a jiné zdroje k problematice.

Obsah
Základy práva EU k problematice. INCOTERMS – o čem to je a o čem to není. Druhy a kategorizace dodacích doložek. Charakteristika jednotlivých dodacích doložek INCOTERMS 2000 a jejich využití v obchodních operacích. Souvislosti mezi INCOTERMS a druhem dopravy. Zlatá pravidla používání INCOTERMS. INCOTERMS při vnitrounijním obchodě se zbožím, včetně dopadů na vykazování INTRASTATU. INCOTERMS při dovozu a vývozu zboží, včetně dopadů na celní řízení. INCOTERMS – vliv dodacích doložek na DPH při zahraničním obchodě. Internetové a další zdroje a jejich praktické využití.

Metodika
Výklad, příklady.

Určeno
Kurz je určen zaměstnancům firem obchodujících v rámci EU i se třetími zeměmi, zaměstnancům logistických společností, dále přímým i nepřímým zástupcům v celním řízení a dalším zájemcům.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a pět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace