Data modelling in Power BI

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:

Popis kurzu Data modelling in Power BI

Popis kurzu

The course will include a mix of theory and practice, with an emphasis on best practices for financial and business reporting.


The course will include a mix of theory and practice, with an emphasis on best practices for financial and business reporting.

Určeno pro

Developers, analysts, marketers and data scientists.

Obsah kurzu


 • Data modeling concepts:  tables (fact tables, dimension tables), data types, relationships, filtering and cross-filtering.

 • Single-table models: Introduction of the data model, star schemas, naming conventions.

 • Header/detail tables: Importance of choosing the correct data model for improving performance and ensuring correctness of aggregate calculations.

 • Multiple fact tables: Handling different scenarios with multiple fact tables that are related to each other. Setting up bridge tables to handle complex models (for instance, orders and invoices).

 • Dashboards. Design principles and best practices.

Předpoklady


 • Power BI installed.

 • Basic familiarity with spreadsheet software (e.g. Microsoft Excel).

Studijní materiály

V angličtině
Objednat účast na kurzu - Data modelling in Power BI
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.