CŽV - Andragogika a personální řízení

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Celetná 20, Praha 1
 • Termín

 • Počet vyučovaných hodin:
  70
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu CŽV - Andragogika a personální řízení

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Kurz CŽV – Andragogika a personální řízení je koncipován jako třísemestrální profesní studium. Absolventi získávají základní teoretické, odborné a metodické kvalifikace a kompetence k různorodé činnosti v oblasti vzdělávání dospělých, řízení lidí, personální práce, profesního a personálního poradenství. Disponují potřebnými znalostmi a dovednostmi z oblasti profilových i příbuzných vědních disciplín – sociologie, psychologie, pedagogika, andragogika, ekonomie a ekonomika, poznatky z oblasti personálního řízení, personálních činností a metod personální práce, organizačního chování, pracovního práva, didaktiky dospělých, gerontagogiky, metodologie sociálních výzkumů, interkulturních aspektů řízení ad. Obsah kurzu zahrnuje problematiku řízení a rozvoje pracovníků v sociálních službách a organizací v neziskovém sektoru. Součástí programu jsou výcvikové semináře – sociálně-psychologické dovednosti, prezentační a lektorské dovednosti, rozhovory v personální práci, vedení lidí a týmová práce.

Cílová skupina

Kurz je určen pro pracovníky z oblasti vzdělávání dospělých, personální práce, profesního a personálního poradenství. Požadavkem na zařazení do kurzu je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Katedra andragogiky a personálního řízení FF UK

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a tři ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Katedra andragogiky a personálního řízení FF UK

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Celetná 20, 116 42 Praha 1

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace