EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

Change Navigator

 • Lektor

 • Popis
  Jaroslav Průša Jaroslav Průša

  Executive Coach a lektor „Mým záměrem je inspirovat a podporovat úspěšné lídry i ty, kteří se jimi stát chtějí, při řešení náročných úkolů a situací i v jejich profesním a osobním růstu. Potkávat je jako lidi, kteří mají své sny a cíle, ale i potřeby a výzvy, a kteří vedle své pracovní role mají i svůj osobní život, který chtějí naplno prožít.“


 • Místo konání

 • Region:
  Středočeský kraj
 • Adresa:
  Okolí Prahy, konkrétní místo bude upřesněno v pozvánce pro účastníky
 • Termín

 • Doba trvání:
  5 dní
 • Cena *

 • Cena:
  49950 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Change Navigator

Chcete zvýšit zapojení lidí, vést je k větší samostatnosti, odpovědnosti a týmové spolupráci? Potřebujete zlepšit atmosféru, komunikaci a vztahy? Snažíte se prosadit důležité změny v myšlení a jednání lidí, ale stále se vám to nedaří nebo vás to stojí příliš času, energie a námahy?

Originální přístup k provádění změn v organizacích vám usnadní práci.

Během pouhých pěti dnů objevíte sílu pěti základních přístupů a stylů vedení, které vám umožní i náročné změny provádět s větším nadhledem, lehkostí a úspěšností.

Porozumíte psychologii prožívání a provádění změn v organizacích a zjistíte, jak účelně každý z pěti stylů využíváte i v čem se můžete zlepšit.

Každý den vám poskytne řadu transformačních příležitostí, které vám pomohou lépe porozumět sobě samým i lidem kolem vás a získat inspiraci pro vaši práci i osobní růst.

Nečekejte však, že budete jen sedět na židlích. Různá prostředí i rozmanitost praktických cvičení vám připraví skutečně intenzivní prožitek a uvědomění za hranicemi pouhého intelektuálního porozumění. Díky tomu budete moci získané poznatky ihned používat.

Co se ve vašem životě změní?

 • Začnete přirozeně vnímat a lépe rozumět tomu, co se kolem vás děje, a lépe si uvědomovat vliv vlastního jednání na okolí
 • V danou chvíli budete připraveni zvolit ten správný přístup a styl vedení a vývoj situace usměrnit žádoucím směrem
 • Větší vzájemná důvěra, respekt a porozumění vám pomohou zlepšit komunikaci, spolupráci a vztahy s okolím i atmosféru na pracovišti
 • Vaše přirozená autorita, důvěryhodnost a vliv se zvýší, stejně tak jako aktivní zapojení lidí
 • Úleva od dlouhodobého stresu vám přinese větší spokojenost v práci i životě

Adaptace na změnu i vedení změn se pro vás stane naprosto přirozenou a oblíbenou součástí vaší práce. I náročné změny budete moci provádět s větším nadhledem, lehkostí a úspěšností.

Aby byly změny skutečné a efekt dlouhodobý…

Po ukončení programu získáte nadstandardní podporu k uvedení získaných poznatků do praxe.

BONUS: 12 týdnů skupinového koučování

Když se rozhodneme pro důležitou změnu, s nadšením se pustíme do její realizace. Po nějaké době se však prvotní nadšení začne vytrácí a síla návyků a prostředí nás jako napjatá guma táhne zpět k původnímu stavu.

Nastal okamžik pravdy: zvítězí naše touha po změně nebo síla návyků a prostředí? Jak se těch okovů minulosti zbavit? Jak naši vůli, vytrvalost a odhodlání posílit, aby se změna stala trvalou? Elegantním řešením je skupinové koučování po dobu 12 týdnů, které následuje po skončení pětidenního programu.

 

Co o programu říkají účastníci

“Program mi pomohl otevřít oči a ujasnit si své představy a budoucí úkoly. Ukázal mi jinou cestu jak zvládnout výzvy a povinnosti. Dodal mi novou energii pro další úkoly, které jsem odkládal.” David Beneš, managing director

“Program mi pomohl lépe poznat sebe sama, a to jak v osobní rovině, tak manažerské. Pochopila jsem, proč se věci dějí, jak se dějí a co s tím. A hlavně, že všechno je pouze v mých rukou, hlavě a srdci.” Hana Geroldová, sales manager

“Najít sebe sama a poznat, že všechno co se děje kolem nás není ztráta, ale příležitost.” Marie Brilová, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči

 

Jaké jsou klíčové faktory pro přijetí změn, si poslechněte v rozhovoru s lektorem kurzu Jaroslavem Průšou

Zúčastněte se dopolední ochutnávky kurzu Change Navigator.

Více informací a registrace.

Objednat účast na kurzu - Change Navigator
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.