Securing Email with Cisco Email Security Appliance

Kurzem Vás provede

Základní info

Cíle kurzu

Cílem kurzu je získat znalosti o úspěšné instalaci, konfiguraci a správě řešení Ironport C-Series. Mezi další cíle patří získat přehled o koncepci a standardech emailové komunikace. Účastníci budou schopni vyhledávat a odstraňovat problémy s emailovým provozem, který prochází přes firemní síť.

Obsah kurzu

+ Reviewing the Cisco Email Security Appliance+ Administering the Cisco Email Security Appliance+ Controlling Sender & Recipient Domains+ Controlling Spam with Cisco SensorBase and Antispam+ Using Antivirus, Virus Outbreak Filters, and Advanced Malware protection+ Using Mail Policies+ Using Content Filters+ Preventing Data Loss+ Using LDAP+ Using Authentication and Encryption+ Using Message Filters+ Using System Quarantines and Delivery Methods+ Understanding Clustering+ Troubleshooting

Předpoklady

+ Znalost základů TCP/IP včetně IP adresace a vytváření podsítí (sub-netting), statického IP směrování a DNS. + Zkušenosti s emailovými službami včetně SMTP, formáty internetových a MIME zpráv.+ Obeznámení s rozhraním příkazové řádky (CLI) a grafickým uživatelským rozhraním (GUI).+ Předchozí zkušenosti s emailovou bezpečností jsou výhodou.

Studijní materiály

Účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů.

Securing Email with Cisco Email Security Appliance

Vybraný termín:

27.11.2023 –  30.11.2023  Praha 8 Upřesnující informace k termínu

Cena
56 000 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a devět ? Součet zapište číslicemi.