Pokročilý multicast

Kurzem Vás provede

Základní info

Cíle kurzu

Kurz je určený pro uchazeče, kteří potřebují rozšířit svoje znalosti multicast řešení v IP sítích. Je zaměřený na pokročilé vlastnosti multicastu, zejména pro service provider sítě.

Obsah kurzu

- PIM Protocol Extensions - Bidirectional PIM, Phantom RP- NBMA Network - Podpora multicastu v NBMA sítích, problémy v NBMA, NBMA mód- Source Redundancy - Možnosti zálohování multicast zdrojů- InterAS Multicast - MSDP- MBGP - AFI, SAFI, NLRI, RPF check priority- Multicast VPN (mVPN) - Multicast v MPLS sítích, možnosti vs. požadavky, Default MDT, Data MDT- Label Switched Multicast - P-Trees, mLDP, RSVP TE, škálovatelnost- InterAS mVPN - přehled řešení InterAS VPN (option A,B,C), BGP Connector, RPF Vector- Extranet mVPN - Multicast mezi různými MVRF

Předpoklady

Nutné je mít znalosti v rozsahu kurzu RS12 - Základy multicastu, vzhledem k objemu probírané látky se nelze vracet k základům a uchazeč je musí znát. Doporučujeme mít znalosti i v rozsahu kurzu RS7 - Základy MPLS, neboť většina školení je zaměřena na implementaci multicastu v MPLS sítích.

Studijní materiály

Účastníci obdrží kopii předváděných prezentací v digitální formě.

Pokročilý multicast

Vybraný termín:

22.7.2021 –  23.7.2021  Praha 8

Cena
16000 Kč + 21 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a šest ? Součet zapište číslicemi.