Manual Tester

Základní info

Tento kurz je nejrychlejším způsobem, jak vstoupit do IT. Za několik týdnů se staneš testerem/kou softwaru a můžeš si začít hledat práci. V rámci kurzu se připravíš na mezinárodní zkoušku ISTQB uznávanou zaměstnavateli po celém světě. V oboru se můžeš pak dále zdokonalovat a rozvíjet a navázat kurzem automatizace testování, který ti přinese další pracovní příležitosti.

Stojí to za to?

Přemýšlíš o kariéře v IT, ale nevíš, jestli to zvládneš? Povolání testera je nejjednodušší pro začátek v IT. Získáš široké možnosti dalšího rozvoje, např. jako automatizační tester nebo vedoucí týmu. A během samotného kurzu získáš zkušenosti s různými typy aplikací. 

Pro koho je kurz určený?

Práce testera spočívá ve vyhledávání chyb v softwaru. Budeš potřebovat vlastnosti, jako je trpělivost, pečlivost, zvídavost, ale také otevřenost a schopnost vcítit se do uživatele, který web či aplikaci bude používat. Jako tester budeš často spolupracovat s členy týmu, zejména s programátory. Proto musíš být také komunikativní. 

Co se na kurzu naučíš?

Během kurzu se seznámíš s metodikami a nástroji pro testování softwaru, které ověřují, zda software funguje v souladu se zadáním nebo požadavky od klienta.

V rámci kurzu budeš realizovat testovací projekt na reálné aplikaci s využitím metodiky Scrum a také se připravíš na mezinárodní zkoušku ISTQB.

Program kurzu manuálního testování

1. Prework:

Nejprve se naučíš základy Připravíš se na hlavní část kurzu. Naučíš se požadavky na zkoušku ISTQB a všechna důležitá cizí slova, která testeři používají. Osvojíš si také základy práce s databázemi. V průběhu této fáze máš k dispozici mentora, který ti pomůže kdykoliv budeš potřebovat.

2. Blok 1:

Vstup do světa testování První část kurzu je věnována otázkám nezbytným pro pochopení principů testování softwaru. Probereme konkrétní techniky manuálního testování a způsob řízení testů. Zkusíš si také práci s nástroji na podporu testování.

3. Blok 2:

Otestuj svou první aplikaci Otestuj svou první aplikaci V této části kurzu si zažiješ plnohodnotný SCRUM sprint (sprint je časově omezené období, během něhož má každý dokončit balík svých úkolů) a otestuješ skutečnou aplikaci. Uvidíš, jaké to je pracovat ve skutečném týmu testerů.

4. Zkouška:

Staneš se certifikovaným testerem V této části kurzu se staneš certifikovaným manuálním testerem ISTQB. Nejenže se připravíš na nejpopulárnější testerskou certifikaci, ale rovnou můžeš složit zkoušku. Mezinárodně uznávaná certifikace ti pomůže u pracovního pohovoru.

5. Kurz automatizace testování:

Udělej další krok ve své kariéře Pokud se rozhodneš absolvovat kurz manuálního testování, můžeš si jej ihned zakoupit v balíčku s kurzem automatizovaného testování. Ušetříš a zvýšíš ještě více své šance na trhu práce.

Manual Tester

Vybraný termín:

13.11.2023 –  16.12.2023  ONLINE Upřesnující informace k termínu
00:00 – 00:00 hod.

Cena
36 364 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a deset ? Součet zapište číslicemi.