Implementing Secure Solutions with Virtual Private Networks

Kurzem Vás provede Muller Ivan

Základní info

Cíle kurzu

V tomto školení se účastníci podrobně seznámí se způsoby zabezpečení dat, která procházejí síťovou infrastrukturou, pomocí implementace VPN řešení postaveném na produktech Cisco. Účastnící získají zkušenosti s konfigurací site-to-site a Remote-Access VPN na ASA 5500X a Cisco IOS směrovačích. Školení obsahuje nové trendy v konfiguraci jako je FlexVPN, DMVPN, GETVPN, VTI na IOS směrovačích a konfiguraci SSL VPN a Dynamic Access Policy (DAP) na Cisco ASA zařízeních. Účastníci budou schopni zabezpečit komunikaci v datových sítích a nastavit detailní politiku pro Site-to-site a Remote Access přístup. Kurz SVPN je součástí CCNP Security certifikace.

Obsah kurzu

- Popis různých VPN technologií a důvodů jejich nasazení. Používané šifrovací algoritmy a protokoly.- Implementace a troubleshooting Cisco site-to-site VPN řešení.- Implementace Cisco FlexVPN: point-to-point, hub-and-spoke a spoke-to-spoke IPsec VPN.- Implementace DMVPN- Implementace GETVPN- Implementace Cisco clientless SSL VPNs.- Implementace Cisco AnyConnect SSL a IPsec VPNs.- Implementace zabezpečení vzdáleného přístup s vazbou na Dynamic Access Policies (DAP).

Předpoklady

- Znalosti v oblasti sítí a protokolu TCP/IP, IPv4 směrovacích protokolů, konfigurace Cisco směrovačů a přepínačů. Základní znalosti konfigurace Cisco ASA. Znalost ovládání PC, Internetu, MS Windows.

Studijní materiály

Účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů.

Implementing Secure Solutions with Virtual Private Networks

Vybraný termín:

11.12.2023 –  14.12.2023  Praha 8 Upřesnující informace k termínu

Cena
65 000 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a pět ? Součet zapište číslicemi.