Fast convergence

Kurzem vás provede

Základní info

Cíle kurzu

Kurz je určen pro technické pracovníky znalé síťových technologií, kteří potřebují řešit rychlou konvergenci síťové infrastruktury. Účastníci kurzu se seznámí s problematikou rychlé konvergence a vysoké dostupnosti, principy a omezeními jednotlivých přístupů k řešení této problematiky. Součástí jsou praktická laboratorní cvičení na reálných zařízeních.- Vážení zákazníci, pokud se budete chtít kurzu zúčastnit ONLINE formou. Prosíme, při registraci nám uveďte do poznámky ,,online registrace´´.

Obsah kurzu

+ Úvod do rychlé konvergence a vysoké dostupnosti+ Detekce výpadku (Carrier Delay, BFD, HW limitace …)+ Rychlá konvergence v L2 sítích (Flexlink, Rapid STP, REP, G.8032)+ Rychlá konvergence v L3 sítích (IGP + EGP tuning, LFA, BGP PIC)+ Rychlá konvergence v MPLS (LFA, MPLS TE, MPLS TE FRR, …)+ Vysoká dostupnost, HW redundance, NSR, NSF, …

Předpoklady

Pokročilé znalosti v oblasti technologie Internetworkingu, TCP/IP, IP směrovacích protokolů včetně OSPF, BGP a konfigurace směrovačů včetně MPLS v rozsahu školení A0, A1, RS3/BGP a SP1/MPLS.

Studijní materiály

Účastníci obdrží kopii předváděných prezentací v digitální formě.

Fast convergence

Vybraný termín:

3.5.2021 –  4.5.2021  Bratislava 2

Cena
830 Euro + 20 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a sedm ? Součet zapište číslicemi.